Wszystkie kategorie

sauny domowe na wymiar producent Warszawa i Białystok

Solaria

W skład naszej oferty wchodzą również nowoczesne solaria, w tym do użytku prywatnego. W bogatym asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju aparaty do nasłoneczniania oraz panele z promiennikami na podczerwień, jak również funkcjonalne solaria stojące i łóżka opalające.

Miłośnikom nowoczesnych technologii o największej wydajności, a także właścicielom gabinetów odnowy biologicznej polecamy rozwiązania z serii Słoneczna Łąka, w tym kolagenowe niebo Skinfresh Sunsky, które wyposażone zostało w efektywne lampy kolagenowe. Wykorzystują one światło czerwone, odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny i tym samym umożliwiające ujędrnienie i regenerację skóry. Oprócz innowacyjnego rozwiązania Sunsky, proponujemy również rozmaite urządzenia sufitowe, modele kompaktowe oraz sprzęty kosmetyczne do eliminowania zaskórników i wyprysków.

Stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania, pozwalające uzyskać oczekiwany efekt szybciej niż tradycyjne urządzenia. Chętnie doradzimy Państwu optymalne, dopasowane do Waszych potrzeb rozwiązanie.