Wszystkie kategorie

sauny domowe na wymiar producent Warszawa i Białystok

Filtry produktów

Cena
PLN  –  PLN
  • 2090PLN
  • 16970PLN
Producent
Moc średnia / nominalna
 – 
  • 5
  • 12
sauny domowe na wymiar producent Warszawa i Białystok

PIECE WOLNOSTOJĄCE

Korzystamy z rozwiązań renomowanych producentów, takich jak KRATKI ,SUPRA, HEIN, ROMOTOP, HARK, LA NORDICA, HAAS+SOHN  i oferujemy Państwu wysokiej jakości piece wolnostojące, które wykonane zostały z żeliwa lub stali.

Są to rozwiązania doskonałe zarówno do poprawiania estetyki wnętrz, jak również zyskania dodatkowego źródła ogrzewania w domu. Polecamy modele o nowoczesnej albo tradycyjnej stylistyce, które dzięki łatwości w montażu oraz zajmowaniu niewielkiej powierzchni, sprawdzą się na rozmaitych przestrzeniach mieszkalnych. Piece wolnostojące dostępne są w różnych kolorach i designach, dzięki czemu spełnią oczekiwania Klientów o zróżnicowanych gustach estetycznych, wprowadzając do domu wyjątkowy klimat. Dzięki doskonałej wytrzymałości oraz łatwości obsługi, przez wiele lat będą służyły swoim użytkownikom, dawały ciepło i staną się niezbędnym elementem wyposażenia domu.

W szerokim asortymencie znalazły się rozwiązania z płaszczem wodnym, na pellet oraz piece kominkowe – dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach.