Sposoby płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Sprzedawca udostępnia Nabywcy następujące sposoby płatności z tytułu umowy sprzedaży;

1.Płatność za pobraniem. Zapłata za zamówiony towar następuje w momencie dostarczenia przesyłki. Jest to płatność gotowkowa przekazywana dla kuriera.

2.Płatność kartą kredytową. Wybierając opcję PayU S.A następuje przekierowanie na stronę fiirmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Dokonana płatność praktycznie odrazu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wysyłamy zamówiony towar.

3.Przelew - przedpłata, na rachunek bankowy Sprzedawcy. W przypadku wyboru tego sposobu płatności Nabywca otrzymuje rabat w wysokości 5 % od wartości zamówionego towaru.

 nr.konta mBANK 52 1140 2017 0000 4102 1298 6899

4. Płatność gotówką w sklepie przy odbiorze zamówionego towaru . W przypadku wyboru tego sposobu płatności Nabywca otrzymuje dodatkowy rabat / do uzgodnienia/ od wartości zamówionego towaru. O powyższej płatności należy wczesniej poinformować Sprzedawcę.

5.Sprzedawca udostepnia również możliwość zakupu ratalnego poprzez Bank CREDIT AGRICOLE. Wszystkie formalności z tym związane należy załatwić bezpośrednio w naszym sklepie. 

6. Dostawy zagraniczne obarczone są dodatkową opłatą - do ustalenia w sklepie.